ج. مرداد 28ام, 1401

نوبت‌دهی آنلاین سازمان ثبت برای خدمات و ملاقات

 با کلیک روی قسمت «ملاقات عمومی» به صفحه سامانه نوبت‌دهی آنلاین ملاقات عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هدایت می‌شوید. در این صفحه ۲ بخش ملاقات عمومی استان‌ها و ملاقات عمومی ستاد سازمان دیده می‌شود. با کلیک روی کلمه «مشاهده» بخش ملاقات عمومی استان‌ها وارد صفحه دیگری می‌شوید که امکان رزرو زمان ملاقات عمومی با مدیرکل ثبت اسناد و املاک ۲۶ استان فراهم شده است.

شهروندان با کلیک روی کلمه «رزرو» استان مورد نظر به صفحه ای هدایت می‌شوند که می‌توانند روز و ساعت ملاقات را بر اساس تقویم و اطلاعات موجود انتخاب کنند. اگر در سامانه نوبت‌دهی سازمان ثبت اسناد و املاک ثبت نام نکرده اید، در ادامه شماره موبایل، کد ملی و تاریخ تولد خود را ثبت و روی «تایید» کلیک کنید.

 سپس کد اعتبارسنجی ۵ رقمی را که به موبایل شما پیامک شده، وارد و آن را تایید کنید. با فشردن «ادامه» وارد مرحله بررسی نهایی می‌شوید که در این بخش اگر بخواهید، می‌توانید توضیحاتی را ذکر کنید. پس از آن، روی «تایید و ثبت رزرو» کلیک کنید تا وارد مرحله آخر شوید. در این صفحه اطلاعات ملاقات عمومی شما از جمله شماره رزرو، تاریخ و ساعت ملاقات، تاریخ ثبت و وضعیت رزرو قابل مشاهده است.

 همچنین در صورت انصراف از ملاقات می‌توانید روی دکمه «لغو رزرو» کلیک کنید. در این لحظه پیامی نمایش داده می‌شود که از شما برای اطمینان از لغو رزرو سوال می‌کند. با تایید(ok) این پیام، وضعیت رزرو به «لغو» تغییر می‌کند. همچنین پیامکی به موبایل شما ارسال می‌شود که محتوای آن، همان اطلاعات رزرو ملاقات عمومی شما با مدیر کل آن استان است. در صورت لغو رزرو هم، پیامک لغو برای شما ارسال می‌شود.  

سامانه نوبت‌دهی آنلاین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

ملاقات عمومی ستاد سازمان

با کلیک روی دکمه مشاهده این بخش از ملاقات عمومی به صفحه ای هدایت می‌شوید که امکان رزرو ملاقات عمومی دفتر توسعه سامانه‌ها و خدمات الکترونیک و ملاقات عمومی با مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی، با کلیک روی دکمه «رزرو» فراهم می‌شود. برای رزرو و لغو رزرو این ملاقات‌ها هم به همان روش گفته شده عمل کنید.

مرکز مالکیت معنوی

۳ اداره ثبت علائم تجاری و نشانه‌های جغرافیایی، ثبت اختراعات و ثبت طرح‌های صنعتی در مالکیت معنوی امکان نوبت‌دهی آنلاین را فراهم کرده اند.

نوبت دهی ادارات مالکیت فکری

با کلیک روی «اداره ثبت علائم تجاری و نشانه‌های جغرافیایی» امکان رزرو زمان ۱۰ دقیقه ای برای مراجعه به کارشناس مسئول پاسخگو، مراجعه به واحد رسیدگی به درخواست‌های ابطال، توقیف و استعلام‌های دادگاه‌ها و سایر مراجع و مراجعه به واحد رسیدگی به پرونده‌های اعتراضی فراهم می‌شود.

کافی است روی کلمه «رزرو» هر یک از این بخش‌ها کلیک و سپس با همان روش قبلی زمان نوبت‌دهی را تعیین کنید. توجه کنید که برای مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری و نشانه‌های جغرافیایی، نوبت‌گیرنده باید یکی از اشخاص دارای سمت در پرونده باشد.

برای اداره ثبت اختراعات هم می‌توانید از سامانه نوبت‌دهی آنلاین برای «پاسخگویی و راهنمایی مراجعین» استفاده کنید. همچنین با استفاده از این سامانه، برای مراجعه به مسئولان ادارات ثبت طرح‌های صنعتی می‌توانید با استفاده از همان روش، از پیش نوبت آنلاین بگیرید.

با کلیک روی بخش «نوبت های من» در پیشخوان «ملاقات و نوبت‌دهی» سامانه «ثبت من» هم وارد لیست رزروهای سامانه نوبت‌دهی سازمان ثبت اسناد و املاک می‌شوید. در این صفحه، همه رزروهای تایید شده و لغو شده کاربران با جزئیات قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها