حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 27 February , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17807 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 19×
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱:۵۹
شناسه : 13328

به نقل از خبرگزاری میزان ،دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در گفت‌وگو با میزان از ورود مدعی العموم در زمینه ترک فعل مدیران در ساماندهی بازار مرغ خبر داد و عنوان کرد: با توجه به مشکلات مردم شریف این استان در زمینه تأمین مایحتاج عمومی مردم از جمله مرغ در بازار، […]

پ
پ

به نقل از خبرگزاری میزان ،دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در گفت‌وگو با میزان از ورود مدعی العموم در زمینه ترک فعل مدیران در ساماندهی بازار مرغ خبر داد و عنوان کرد: با توجه به مشکلات مردم شریف این استان در زمینه تأمین مایحتاج عمومی مردم از جمله مرغ در بازار، این دادستانی از باب رعایت حقوق مردم به این مبحث ورود کرده است.   دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده در معاونت حقوق عامه دادسرای مرکز استان کرمان تعدادی از دست‌اندرکاران صنعت مرغ و مسئولان اداره ذیربط استان کرمان به دادسرا احضار و یک نفر از متهمان اصلی و محوری در زمینه تهیه و توزیع مرغ با توجه به ادله و شواهد و تحقیقات میدانی به عمل آمده به اتهام اخلال در نظام تولید و توزیع مایحتاج عمومی مردم از طریق گرانفروشی؛ احتکار و ایجاد انحصار به استناد بند ب ماده ۱ قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی بازداشت شد.
وی ادامه داد: در همین رابطه چندین متهم دیگر نیز به همین اتهام احضار و قانون در خصوص آنان در آینده اعمال و اجرا خواهد گردید.
دادستان کرمان با اشاره به احضار برخی مدیران دولتی و مسئولین ذیربط در زمینه مدیریت امر تولید و توزیع مایحتاج عمومی مردم از جمله مرغ افزود: تعدادی از مسئولین در این رابطه احضار شده اند که با توجه به میزان نقش آنان در کمبود مایحتاج عمومی مردم از باب کم‌کاری اهمال و ترک فعل در خصوص احضار شدگان اتخاذ تصمیم قضایی صورت خواهد گرفت و کوچکترین قصوری در این شرایط جنگ اقتصادی از مسئولین پذیرفته و قابل قبول نخواهد بود.
سالاری تصریح کرد: مدعی العموم به عنوان نماینده جامعه و مردم، باز خواست از مسئولین کم کار و بی انگیزه را وظیفه خود فرض و در این رابطه با تمام قوا برای استیفای حقوق مردم حرکت خواهد کرد.  

دادستان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: حرکتی که در جهت مبارزه با اخلالگران در نظام اقتصادی برای تامین مایحتاج مردم در معاونت عامه دادسرای مرکز استان کرمان شروع شده است با تمام قوا ادامه و هرگز متوقف نخواهد شد و به اخلالگران هشدار داده می‌شود سرنوشت مشابهی در انتظار همه کسانی است که به قیمت گرسنگی مردم زر اندوزی را پیشه خود ساخته اند و در این مسیر هیچ خللی به وجود نخواهد آمد و این حرکت تا زمان تامین مایحتاج مردم تا حد امکان ادامه پیدا خواهد کرد.


ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.