ج. فروردین 11ام, 1402

آزادی ۵۶ مددجو جرائم غیر عمد و اعطای مرخصی به ۳۶۳ زندانی استان سمنان به مناسبت میلاد امام زمان

محمد جعفر عبدالهی از اعطای مرخصی به ۳۶۳ نفر زندانی و آزادی ۵۶ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد به مناسبت میلاد بابرکت مهدی موعود (عج) از زندان‌های استان سمنان خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان در تشریح این خبر افزود: با همراهی و همدلی مسئولین قضایی استان، پالایش ضابطه‌مند زندان‌های استان در حال انجام و آزادی تعداد ۵۶ نفر از مددجویان جرائم غیر عمد و اعطای مرخصی به ۳۶۳ زندانی اتفاق افتاد.

وی به میزان مشارکت خیرین در آزادی ۵۶ زندانی اشاره و افزود: مجموع بدهی آن مددجویان ۲۰ میلیارد ریال بوده که با بهره گیری از ارفاقات قانونی و کمک خیرین ستاد دیه استان سمنان از بند زندان آزاد وشرایط بازگشت شرافتمندانه آنان به جامعه و خانواده شان فراهم شد.

عبدالهی اظهار کرد: مساعدت مالی خیرین نیک اندیش مشمول خانواده‌های زندانیان نیازمند استان نیز بوده است که علاوه بر تدارک اطعام مهدوی در جشن میلاد قائم آل محمد (عج)، با اعطای سبدکالا و بسته‌های معیشتی مجموعاٌ به ارزش ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال همراه بوده است.

وی بیان کرد: رسیدگی به امور زندان و نظارت بر احوال زندانیان و بلکه خانواده‌های آنان اعم از استماع مشکلات و رسیدگی به حوائج مطروحه آنان از جمله اقداماتی است که در استان سمنان پیگیری می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان سمنان در خاتمه با تقدیر از کمک‌های انسان دوستانه‎‌ی خیرین استان خاطرنشان کرد: منتظران واقعی امام زمان (عج) از احوال همنوعان خویش با تآسی از فرهنگ و سیره اهل بیت (صلوات الله علیهم اجمعین) غافل نبوده و سعادت دنیوی واخروی را در دستگیری و رسیدگی به حوائج نیازمندان می‌دانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها