ی. فروردین 6ام, 1402

۳۲ مددجوی زندان مرکزی بوشهر به مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) آزاد شدند

مهدی مهرانگیز با حضور در زندان مرکزی ضمن تبریک گرامیداشت نیمه شعبان و میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج) و قرار گرفتن در آستانه نوروز، گفت: سیاست دستگاه قضایی کشور کنترلی و پیشگیرانه است، و اگر چنین نبود، امروز شاهد روزافزون شمار زندانیان در زندان‌ها بودیم.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر در نشستی که با حضور مدیر کل زندان‌های بوشهر، قاضی ناظر، معاون سلامت، اصلاح و تربیت، رئیس زندان و جمعی از مسئولان در زندان برگزار شد، ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان و ارایه راهکار‌های لازم دستورات مقتضی صادر کرد.

مهر انگیر در این نشست از آزادی تعدادی از مددجویان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت مهدی عج (عج) خبر داد و گفت: در این بازدید با بررسی و رسیدگی به پرونده ها، دستور آزادی تعداد ۳۲ نفر از مددجویان زندان مرکزی بوشهر صادر و به ۲۸ نفر مرخصی اعطا شد و دستور استفاده از پابند الکترونیکی برای ۲۰ نفر دیگر نیز صادر شد.

درپایان این برنامه مدیرکل زندان‌های استان بوشهر از تمامی مسئولان قضایی به ویژه رئیس کل دادگستری استان که با بازدید‌های مکرر از زندان‌ها و تعامل وهمکاری خوب با زندان‌های تابعه استان  در زمینه کاهش جمعیت کیفری را فراهم کردند تقدیر ویژه بعمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها