ج. فروردین 11ام, 1402

معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور به بررسی وضعیت تصفیه‌خانه اشتهارد و گفتگو با تعدادی از صنعتگران این شهرک صنعتی شد

 احمد اسدیان معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور در جریان سفر استانی رئیس سازمان بازرسی کل کشور به استان البرز به بررسی وضعیت تصفیه‌خانه اشتهارد و گفتگو با تعدادی از صنعتگران این شهرک صنعتی شد.

 وی در بدو ورود به شهرک صنعتی اشتهارد، به استماع سخنان مدیرعامل شرکت خدماتی این شهرک مبنی بر حل مشکلات حقوقی و قضایی پرداخت که با دستور اسدیان مقرر شد موضوع مورد پیگیری سازمان بازرسی قرار گیرد.

در ادامه رئیس محیط زیست اشتهارد توضیحاتی راجع به فرایند تصفیه و خروجی تصفیه خانه ارائه کرد.

بررسی تخلفات واحد‌های صنعتی آلاینده از جمله موضوعات بررسی شده در این بازدید بود.

معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی در ادامه بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد با مدیران و کارکنان پدیده شیمی غرب دیدار و گفتگو کرد.

استماع گزارش‌های مدیران کارخانه صنعت غذایی کورش نیز در دستور کار این بازدید قرار گرفت.

اسدیان در ادامه این بازدید، با مدیران چند مجموعه صنعتی و تولیدی دیگر فعال در شهرک صنعتی اشتهارد دیدار گفتگو کرد. بررسی مشکلات زیر ساختی اعم از تأمین آب و برق مورد نیاز شهرک از اهم موضوعات مطروحه در این نشست بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز نیز در این نشست به تشریح تفاهم‌نامه‌ها، وظایف واحد‌های صنعتی و روال و رویه تأمین موارد درخواستی پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها