پ. فروردین 10ام, 1402

تعیین تکلیف فوری اموال و وسایط نقلیه موتوری توقیف شده در پرونده‌های موادمخدر شهرستان ورامین

علی اکبر میرزاخانی رئیس دادگستری شهرستان ورامین و علیرضا شمس دادستان این شهرستان از انبار اموال و پارکینگ وسایط نقلیه موتوری توقیف شده در پرونده‌های مواد مخدر شهرستان ورامین بازدید کردند.

علی اکبر میرزاخانی رئیس کل دادگستری شهرستان ورامین اظهار کرد: در راستای اجرای بخشنامه رئیس کل دادگستری استان تهران نشست مشترکی برای هماهنگی لازم با حضور دادستان شهرستان ورامین، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شرق تهران، رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان ورامین، فرمانده انتظامی و روسای پلیس‌های تخصصی مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز شرق استان در دفتر دادستان ورامین برگزار شد.

میرزا خانی تصریح کرد: نسبت به شرایط نگهداری اموال توقیفی و علل و عوامل طولانی شدن فرایند و تعیین تکلیف آن‌ها در شهرستان ورامین، تصمیمات مهمی اتخاذ شد.

رئیس دادگستری و دادستان شهرستان ورامین به اتفاق اعضا از پارکینگ‌های مربوطه بصورت میدانی بازدید و نسبت به وضعیت تمامی اتومبیل‌های موجود بصورت موردی بررسی قرار گرفت.

علیرضا شمس دادستان شهرستان ورامین نیز با اشاره به بازدید صورت گرفته از پارکینگ وسایط نقلیه موتوری توقیف شده در پرونده‌های مواد مخدر این شهرستان، گفت: با بررسی یک به یک پرونده‌های خودرو‌های توقیفی دستورات لازم جهت تعیین تکلیف نهایی اموال و خودرو‌های توقیفی در پارکینگ‌ها ظرف ۲۴ ساعت آینده صادر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها