ج. فروردین 11ام, 1402

رئیس کل دادگستری گلستان از حوزه‌های قضایی گالیکش و مینودشت بازدید کرد

حیدر آسیابی در بازدید ازحوزه‌های قضایی گالیکش و مینودشت، علاوه بر دیدار با کارکنان این حوزه‌ها، آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌ها و نحوه پاسخگویی به مراجعان در این شهرستان‌ها را بررسی کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در این سرکشی‌ها روند پیشرفت حوزه‌ها در ارتقا شعب نسبت به دوره قبلی بازرسی، بررسی می‌شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه بررسی‌ها حکایت از رضایت ۷۰ درصدی مراجعان به مراجع قضایی استان دارد و شاهد تحولات خوبی در زمینه افزایش سرعت رسیدگی به پرونده‌ها و پاسخگویی به مراجعان و حمایت از واحد‌های تولیدی و صنعتی هستیم.

رئیس کل دادگستری گلستان همچنین به اتفاق دادستان مرکز استان و مسئولان قضایی استان از تعدادی از واحد‌های تولیدی مینودشت و گالیکش بازدید کردند.

 آسیابی گفت: بیشترین مشکل تولیدکنندگان در این بازدید مربوط به تسهیلات سرمایه در گردش و نگهداشت بخشی از تسهیلات اعطایی بود.

وی با تاکید بر این که نگهداشت بخشی از تسهیلات اعطایی به عنوان سپرده بر خلاف قوانین بانک مرکزی است افزود: با بانک‌های متخلف برخورد می‌شود.

آسیابی ادامه داد: مشکلات طرح شده از سوی تولیدکنندگان را در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان بررسی و برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

 در این بازدید‌ها، دادستان مرکز استان و هیئتی از معاونان رئیس کل دادگستری و روسا و دادستان‌های این شهرستان‌ها نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها