س. فروردین 1ام, 1402

رئیس کل دادگستری قزوین: حرکت در خط امام و رهبری و کمک به مردم از خصوصیات پاسداران انقلاب اسلامی است

 علی شعبانی در دیدار با سردار رفیعی آتانی، فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین که به مناسبت روز پاسدار در محل این فرماندهی انجام شد، گفت: اقدام زشت و غیرقانونی دشمنان نظام در تروریست خواندن سپاه مردمی هیچ ارزش و اهمیتی ندارد و مورد هجمه قرار دادن سپاه پاسداران سرافرازِ به این دلیل است که سپاه نقطه قوت و اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه جنگ سخت و نرم است.

وی افزود: این اقدام غربی‌ها به این دلیل است که مردم پشتوانه سپاه هستند و تجلی آن را در بسیج مردمی می‌بینیم و این سپاه مقتدر است که هزاران عنصر کارآمد و علمی در آن حضور مجاهدانه دارند و آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی را با قوت دنبال می‌کنند.
رئیس کل دادگستری استان قزوین، ادامه داد: دشمنان نظام می‌خواستند با اغتشاشات به اهداف شوم خود دست یابند، اما باز ناکام ماندند و می‌خواهند با این بازی‌های دیپلماتیک بر ملت ما فشار وارد کنند، زیرا ملت ایران سپاه را دوست دارد و نظام اسلامی به این حرکات دشمن پاسخ محکم و متناسب خواهد داد.

شعبانی همچنین اذعان کرد: پاسداری یک رسالت است و سپاه پاسداران نیز با همین روحیه و اعتقاد، ادامه دهنده راه امام حسین (ع) با این باور قلبی است.

رئیس کل دادگستری استان قزوین همچنین با بیان اینکه نهاد انقلابی سپاه مصداق بارز مردمی بودن و خدمت خالصانه تمامی عرصه‌ها است، تاکیدکرد: امروزه «مردمی بودن، حرکت در خط امام و رهبری، داشتن روحیه انقلابی، یاری به مردم در تمامی حوزه‌ها و…» از خصوصیات پاسداران انقلاب اسلامی است.

این دیدار با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و معاونان قضایی رئیس کل دادگستری استان قزوین انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها