ج. فروردین 11ام, 1402

۱۱ هزار دستگاه موتورسیکلت توقیفی با ورود دادستانی قزوین تعیین تکلیف شد

 حسین رجبی با اعلام خبر تعیین تکلیف ۱۱ هزار دستگاه موتور سیلکت موجود در پارکینگ‌های استان قزوین، اظهارکرد: طی بازدید بعمل آمده از پارکینگ های وسایل نقلیه توقیفی استان؛ رسوب موتور سیکلت ها، روند فرسایشی آنها و عدم پیگیری از سوی مالکین یکی از مشکلات و معضلات این مراجع محسوب می شد.

وی افزود: در همین راستا و با هدف احیای حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم «کارگروه ساماندهی پارکینگ های وسایل نقلیه توقیفی» در دادسرای مرکز استان تشکیل و با صدور مصوبات مقتضی وضعیت ۲۵ هزار وسیله نقلیه مورد بررسی قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین بیان کرد: بر اساس صدور اطلاعیه ها و فراخوان های مختلف و همچنین با در نظر گرفتن مشوق ها از جمله تخفیف در خلافی و هزینه های پارکینگ و…اقدامات لازم در راستای مراجعه مالکان به مراجع قضایی و انتظامی صورت گرفت، که بر همین اساس صاحبان حدود ۱۲ هزار دستگاه موتور سیکلت از ترخیص آنها خودداری کردند.

رجبی تصریح کرد: به همین دلیل، ۱۱ هزار دستگاه موتور سیکلت با توجه به عدم مراجعه مالکان از سوی دادگاه اصل ۴۹ تعیین تکلیف و آرای قضایی آنها صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین همچنین تاکید کرد: در حال حاضر حدود ۷ هزار موتورسیکلت در مرحله مزایده عمومی قرار دارد و قطعاً این موضوع از فرسایش موتور سیکلت ها جلوگیری و بهبود وضعیت پارکینگ ها را به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها