پ. فروردین 10ام, 1402

بیش از ۸ هزار موتورسیکلت توقیفی در استان هرمزگان تعیین تکلیف شد

مجتبی قهرمانی اظهار کرد: در راستای اجرای دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ های سراسر کشور، با پیگیری و اقدامات لازم، هفتمین مرحله از مزایده موتورسیکلت های توقیفی در پارکینگ های استان هرمزگان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در مراحل گذشته این مزایده، ۸ هزار و ۸۵۴ موتورسیکلت توقیفی به فروش رفته است و در مرحله جدید نیز تعداد یکهزار و ۱۱۴ دستگاه موتورسیکلت موجود در پارکینگ های شهرستان های بندرعباس و بندرلنگه به مزایده گذاشته خواهند شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به روند روبه رشدی که در جهت ساماندهی به وضعیت پارکینگ ها حاصل شده است و در نتیجه برگزاری هفتمین مزایده موتورسیکلت های توقیفی در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ قسمت اعظمی از وسایل نقلیه توقیفی موجود در پارکینگ های استان تعیین تکلیف و فروخته می شود و گام‌ بلندی در جهت صیانت از اموال بیت‌المال برداشته خواهد شد.

گفتنی است عموم مردم می‌توانند در روز سه شنبه دوم اسفندماه ۱۴۰۱ از «ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه الی ۱۱ و ۳۰ دقیقه و ۱۴ الی ۱۶ از موتورسیکلت‌ها بازدید کنند و یا به وسیله تماس با شماره‌های (۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۰ و ۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۱) از جزئیات و شرایط مزایده مطلع شوند.

همچنین با توجه به اینکه در خصوص تعیین تکلیف تمامی موتورسیکلت‌های موضوع این مزایده، حکم قطعی قضایی صادر شده است، پس از تکمیل مراحل قانونی، مزایده هزار و ۱۱۴ موتورسیکلت توقیفی در روز چهارشنبه ۳ اسفندماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ صبح با حضور نماینده دادستان و متقاضیان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها