چ. فروردین 9ام, 1402

تشکیل پرونده برای مسئولان دو شرکت تولید قطعات خودرو در سمنان به اتهام اخلال در نظام تولیدی

محمد جعفر عبدالهی رئیس کل دادگستری استان سمنان از تشکیل پرونده برای مسئولان دو شرکت طرف قرارداد در عرصه تولید قطعات خودرو سازی به اتهام اخلال در نظام تولیدی خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان درخصوص جزییات این پرونده گفت: در پی ارائه گزارشی از سوی ضابطین خاص قوه قضائیه مبنی بر وجود اسناد و مدارک مستدل قانونی در رابطه با کسب منافع نامشروع توسط گروهی از افراد با هدف ایجاد اخلال در روند تولید قطعات خودرو، دستورات قانونی لازم صادر و متهمان دستگیر شدند.

وی تصریح کرد : در همین راستا ۷ نفر، نیمه اول امسال دستگیر و بعد از تفهیم اتهام به دلیل عجز از تودیع تأمین مناسب کیفری صادره روانه بازداشتگاه شدند.

عبدالهی به اتهامات افراد دستگیر شده اشاره و بیان کرد : مشارکت در اخلال نظام تولیدی کشور از طریق فروش ورق های تولیدی در بازار آزاد، مشارکت در قاچاق سازمان یافته قطعات خودرو و معاونت در اخلال در نظام تولیدی اتهامات متهمان است.

وی ادامه داد : افراد بازداشتی از مسئولان دو شرکت طرف قرارداد در عرصه تولید قطعات خودرو سازی هستند که در ادامه تحقیقات در جریان پرونده ، فرار مالیاتی متهمان نیز مشخص شد که تکمیل تحقیقات در رابطه با این موضوع نیز در حال انجام است.

عبدالهی تأکید کرد : دستگاه قضایی استان سمنان حمایت از تولید را به صورت هوشمندانه پیگیری و امنیت فضای اقتصادی جامعه را رصد کرده و قاطعانه با اخلال گران و مفاسد عرصه های تولیدی و اقتصادی برخورد قانونی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها