س. فروردین 1ام, 1402

۱۲ زندانی شهرستان مهریز با استفاده از ارفاقات قانونی آزاد شدند

 غلامعلی دهشیری در جمع ۱۲ زندانی آزاد شده با استفاده از ارفاقات قانونی در شهرستان مهریز استان یزد، با اشاره به سنگین بودن قانون مبارزه با مواد مخدر، اظهارکرد: هدف از قانون مبارزه با مواد مخدر ریشه کن کردن این بلای خانمان سوز در کشور است.

وی تصریح کرد: گردش مالی بالای این حوزه باعث شده تا عده ای با بهانه های مختلف درگیر این بلای خانما سوز شوند و علاوه بر آسیب به خود و خانواده‌هایشان بسیاری را به نابودی کشند.

دهشیری گفت: در این ایام آزادی بخش قدر آزادی به دست آمده را بدانید و با تقویت اراده خود و بازگشت به جامعه زندگی سالمی را آغاز کنید.

وی با اشاره به با پیشنهاد هوشمندانه و تحسین برانگیز رئیس قوه قضاییه و لطف و تدبیر مقتدرانه مقام‌معظم رهبری با عفو پدرانه اخیر، افزود: روحیه امید و نشاط اجتماعی و انسجام ملی خوبی را در بین زندانیان و خانواده آنان به پا کرد.

رئیس کل دادگستری استان یزد، تصریح کرد: گاهی این ارفاقات قانونی و دلسوزانه قضات بلحاظ شرایط مددجو می تواند برخی نقدها را  در پی داشته باشد، اما امید است این دلسوزی و خیرخواهی قضات زمینه بازگشت به زندگی شرافتمندانه زندانیان را فراهم کند.

دهشیری افزود: خوشبختانه در یزد به همت قضات، مسئولان و خیران اتفاقات خوبی در حوزه آزادی زندانیان رقم می خورد که قابل تقدیر است.

رئیس کل دادگستری استان یزد همچنین، گفت: شما باید به عنوان الگویی که این مسیر اشتباه را طی کرده اید از اطرافیان خود مراقبت کنید تا به این مسیر دچار نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها