ی. فروردین 6ام, 1402

رئیس و مسئولان شوراهای حل اختلاف استان تهران در دهه مبارک فجر به درخواست‌های مراجعان رسیدگی کردند

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی غلامرضا مهدوی معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه حل اختلاف استان تهران همراه با قربانیان معاون قضایی اجرایی، عمومی اجرای احکام شوراها و شعب شورایی مستقر در دادسراها، آزادی سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و ارزشیابی و رئیس حفاظت و اطلاعات شورای حل اختلاف استان تهران، وثوقی سرپرست مجتمع شورای حل اختلاف شهید آیت الله دستغیب شماره ۲ تهران، نقیان سرپرست مجتمع شورای حل اختلاف شهید احمدی روشن شماره ۳ تهران، در آستان مقدس امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) ضمن ملاقات با مراجعان به درخواست‌ها و شکایات آنان رسیدگی کردند.

در این دیدارها رئیس شورای حل اختلاف استان تهران و هیئت همراه ضمن شنیدن دلسوزانه، با سعه صدر به شکایت ها و درخواست های مراجعان رسیدگی و به صورت مستدل درخصوص پرونده های آنان با ارائه راهکارهای حقوقی ارشاد و راهنمایی دستورهای لازم را صادر کردند.

این ملاقات از حدود ساعت ۹ صبح در مجتمع شورای حل اختلاف امامزادگان عینعلی و زینعلی(ع) شماره ۳۷ تهران آغاز وبدلیل  استقبال مردم تا نزدیک ظهر ادامه یافت.

در ادامه برنامه رئیس توسعه حل اختلاف استان تهران و هیئت همراه در جریان بازدید از شعب و بخش های مختلف مجتمع شورای حل اختلاف شماره ۳۷ در جریان روند رسیدگی به پرونده ها قرار گرفته و پس از گفت‌وگو با اعضا و کارکنان شورا به درخواست های آنان رسیدگی کردند.

این برنامه با زیارت حرم شریف امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) توسط رئیس توسعه حل اختلاف استان تهران و حضور و ادای احترام به ۳ شهید عزیز دفاع مقدس آرمیده که در جوار حرم که یادآور سال‌های ایثار و شهادت هستند پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها