ج. فروردین 11ام, 1402

رئیس کل دادگستری زنجان: حضور مسئولان در کنار مردم از دستاوردهای انقلاب است

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی شامگاه یکشنبه در جمع نماز گزاران مسجد صاحب الزمان(عج) منطقه سعدی شمالی زنجان، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت وفات حضرت زینب (س) گفت: در آستانه جشن چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و در تاریخ، انقلاب های زیادی به وقوع پیوسته اما هیچ کدام مانند انقلاب اسلامی ماندگاری نداشته و این انقلاب نعمت الهی برای ملت است که باید قدردان و شکر گزار باشیم.

وی با بیان اینکه پیروزی جمهوری اسلامی به رهبری یک عالم دینی و از فقهای عصر به پشتوانه مردمی و عنایات الهی به ثمر نشست، افزود: نیت پاک امام راحل باعث شد کشور از دست ستمگران رهایی یابد و امروز دستاوردهای بسیار زیادی به برکت انقلاب اسلامی بدست آمده است .

رئیس کل دادگستری زنجان با بیان اینکه امروز یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی همین قوه قضائیه مقتدر است، تصریح کرد: در دوره ستم شاهی دسترسی به دستگاه قضایی صرفا در برخی مراکز امکان پذیر بود و مردم برای انجام کارهای حقوقی و قضایی مجبور به طی مسافت های بسیار دور و خطر ناک بودند ، اما امروز به برکت انقلاب اسلامی در دورترین نقاط استان زنجان دادگاه ایجاد شده و مردم مجبور به طی مسافت های دور نیستند و به برکت انقلاب اسلامی احکامی که در دادگاه ها صادر می شود برگرفته از احکام نورانی اسلام و احکام فقهی است.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی با اشاره به اینکه از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی همین حضور مسئولان و خدمتگزاران در کنار مردم و شنیدن مشکلات آنها در مساجد و مصلی هاست، گفت: به این حضور افتخار می کنیم.

وی اظهار کرد: نظام به موضوع فساد در همه زمینه ها حساس است و مبارزه قاطع با فساد از دستاوردهای انقلاب است. قوه قضاییه در اجرای قانون و عدالت با قدرت به وظیفه و رسالت خود عمل می کند .

در ادامه برنامه رئیس کل دادگستری استان زنجان به همراه دادستان مرکز استان، معاونان قضایی رئیس کل و روسای سازمان های تابعه قوه قضائیه در استان، شهردار منطقه و مسئولان کلانتری ۱۱ در یک فضای بسیار صمیمی که به مدت ۲ ساعت بطول انجامید ضمن شنیدن مشکلات و درخواستهای مردم دستورات لازم برای بررسی و حل مشکلات را صادر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها