ی. فروردین 6ام, 1402

دادستان ایذه برای رفع نواقص جاده‌ای این شهرستان مهلت تعیین کرد

یارمحمد رسالتی در جلسه رسیدگی به حقوق عامه که با حضور جمعی از مدیران استانی و شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: تلاش برای حفظ امنیت مردم و نظارت بر حسن انجام امور، یکی از وظایف دادستانی است و در این خصوص پیگیری‌های لازم به صورت مستمر صورت می‌گیرد و با مدیرانی که در انجام وظایف خود کوتاهی می‌کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

وی ادامه داد: رفع نواقص جاده‌ای، زیرسازی مناسب جاده‌ای، توسعه راه‌‎ها و تکمیل پروژه‌های راه‌سازی و ایمن‌سازی راه‌ها از مهم‌ترین مطالبات این دادسرا به عنوان ناظر بر حقوق عامه است.

رسالتی خواستار توجه بیشتر اداره کل راهداری استان به وضعیت جاده‌های این شهرستان شد و گفت : ظرورت دارد تا سه ماه آینده پیمانکار بهسازی و تعریض محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری تعیین و نواقص جاده‌های روستایی اطراف برطرف شود. همچنین کلیه محورهای مواصلاتی این شهرستان ظرف دو هفته ایمن‌سازی و به وسایل ایمنی از جمله روشنایی مناسب، دوربین، شیار لرزاننده، گارد ریل و علائم جاده‌ای مجهز شود.

وی همچنین در خصوص تکمیل پل روگذر و زیرگذر ناشلیل ظرف سه ماه آینده و برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار برای احداث پل زیرگذر پل بلوطک شیخان تا پایان سال، تاکید کرد.

گفتنی است در این جلسه که در دفتر داستان ایذه برگزار شد، رئیس شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور، معاون مدیر کل راه و شهرسازی و معاون مدیر کل راهداری استان، روسای ادارات راه و شهرسازی و راهداری و نیز نماینده فرماندار و رییس پلیس راه شهرستان، حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها