ی. فروردین 6ام, 1402

رسیدگی به مشکلات قضایی ۲۶ هزار و ۷۳۹ نفر از شهروندان در جریان ملاقات‌های عمومی مسئولان قضایی استان چهارمحال و بختیاری

احمدرضا بهرامی اظهار کرد: ملاک عمل در دستگاه قضایی تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت انسانی شهروندان است و بر این اساس کارکنان و مقامات قضایی استان بیشترین دغدغه خود را بر رسیدگی سریع به مشکلات مردم و تلاش برای اجرای عدالت و کسب رضایتمندی شهروندان قرار داده‌‎اند.

وی افزود: مسئولان حوزه‌های استان از ابتدای سال جاری به صورت هماهنگ روزهای دوشنبه را برای ملاقات‌های مستقیم با مردم و رسیدگی به درخواست‌های مراجعان اختصاص داده و علاوه بر آن بر حسب ضرورت در سایر ایام هفته و در خلال جلسات رسیدگی نیز با مردم دیدار داشته‌اند.

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاریبا بیان اینکه مسئولان قضایی استان چهارمحال و بختیاری در ۹ ماهه اخیر سال جاری به مشکلات قضایی ۲۶ هزار و ۷۳۹ نفر از مراجعان رسیدگی کردند، تصریح کرد: طی ۹ ماهه اخیر بیشتر موضوعات مطرح شده در جلسات دیدارهای مردمی شامل مشاوره و معاضدت قضایی، درخواست اعمال ماده ۴۷۷ قانون آئین دادرسی کیفری و رسیدگی به مسائل زندانیان از قبیل: عفو، آزادی مشروط، اعطاء مرخصی و… بوده است.

وی افزود: علاوه بر انجام ملاقات‎های حضوری مدیران قضایی در محل کار، مقامات ارشد دستگاه قضا طی مناسبت‌های مختلف در مساجد و اماکن عمومی نیز با مردم دیدار داشته‌‎اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها