چ. بهمن 12ام, 1401

تأکید دادستان تهران در بازدید از دادسرای ناحیه ۱۸: تکریم مردم و حل مشکلات آن‌ها اولویت دستگاه قضایی است

علی صالحی، دادستان تهران با حضور در دادسرای ناحیه ۱۸ ضمن اطلاع از فعالیت‌های انجام شده، از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه و نحوه رسیدگی به پرونده‌های قضایی قرار گرفت و توصیه‌ها و تذکرات لازم را خطاب به کارکنان و مسئولان دادسرا ارائه کرد.

وی در بازدید از بخش‌های مختلف دادسرا بر تسریع همراه با دقت در رسیدگی‌های قضایی تأکید و حفظ کرامت مراجعان و تسریع در رسیدگی‌ها را اولویت تمام قضات و کارکنان عنوان کرد.

دادستان تهران در دیدار و گفت‌وگو با قضات و کارکنان اداری، بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل‎های بایگانی تأکید کرد.

وی ضمن رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات قضات و کارکنان دادسرا، گفت: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، تمام تلاش خود را در جهت تسریع در رسیدگی‌ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

صالحی در دیدار چهره به چهره با مراجعان، ضمن استماع اظهارات و مطالبات مردم، دستورات لازم را برای رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده صادر کرد.

وی در این بازدید ضمن ابلاغ سلام و قدردانی رئیس قوه قضاییه به همکاران، تعدادی از نیروهای قضایی و اداری دادسرای این ناحیه را مورد تقدیر قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها