چ. آذر 16ام, 1401

رئیس کل دادگستری گلستان: راه اندازی فروشگاه زنجیره‌ای برای حمایت از زندانیان استان

 حیدر آسیابی گفت: فروشگاهی زنجیره‌ای با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شده است و بخشی از درآمد آن برای مددجویان زندانی و خانواده های آنان، هزینه می شود.

رئیس کل دادگستری استان گلستان افزود: ۱۵ نفر از مددجویان زندان گرگان هم در این فروشگاه مشغول به کار شدند و امیدواریم مردم و دستگاه های اجرایی با خرید از این فروشگاه در بهبود معیشت خانواده های زندانیان، مشارکت کنند.

آسیابی از تلاش دادگستری استان برای اشتغالزایی زندان گفت: اکنون حدود هزار و ۱۰۰ نفر از مددجویان زندان های استان مشمول طرح اشتغال زندانیان هستند و از همین راه به معیشت خانواده های خود کمک می کنند .

وی افزود: نزدیک به ۲۷ درصد از مجموع زندانیان گلستان تحت پوشش اشتغال بنیاد تعاون زندان قرار دارند که هر چند رقم خوبیست اما تلاش می کنیم با کمک سرمایه گذاران بخش خصوصی و خیران، امکان اشتغال ، برای زندانیان و خانواده های آنان را فراهم کنیم.

رئیس کل دادگستری استان گلستان در استان گلستان گفت: به علت محدودیت فضای زندان های استان ، فرصت اشتغالزایی کافی برای زندانیانی که امکان رای باز را ندارند،فراهم نیست که برای بهبود معیشت خانواده های این دسته از مددجویان هم، طرح های مشاغل خانگی را با کمک بنیاد تعاون زندانیان و دستگاه های حمایتی در استان، دنبال می کنیم. فروشگاه زنجیره ای حامی، در گرگان، میدان شهدا، ابتدای خیابان راه آهن قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها