چ. آذر 16ام, 1401

رئیس کل دادگستری زنجان: بسیجیان در تمامی عرصه‌ها همواره الگو و پیشگام بوده‌اند

حجت‌الاسلام والمسملین اسماعیل صادقی نیارکی در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به بسیجیان سراسر کشور و آحاد جامعه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: هفته بسیج، بزرگداشت انسان هایی است که با الهام از سیره و مکتب معصومان (ع) و در قامت « بسیجی » برای دین و کشور جانفشانی کرده و اینک با برخورداری از ظرفیت ها و توانایی های بزرگ و شخصیت های نجیب، نخبه و برجسته در حوزه های مختلف توانسته است از آزمون های سخت صداقت و کارآمدی سربلند بیرون آمده و مایه عزت و عظمت کشور و ثبات و ابهت نظام اسلامی شوند.

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیزبه زیبایی متجلی شده است:بسیج در حقیقت،مظهر یک وحدت مقدّس، میان افراد ملت است.

بسیج، یعنی همین پایگاه های مقاومت و همین نیروهای جوان و پر شور انقلابی، بسیج یعنی متن مردم،مردمی که می توان امید دفاع از انقلاب را از آنها داشت.

بدون شک فراگیر شدن تفکر بسیجی که همان اخلاص، ایمان به هدف، بالندگی و رشد آفرینی است در ذهن همه افراد جامعه حرکتی همسو را به دنبال خواهد داشت و همین تفکر است که فعالیت های اقتصادی، پیشرفت های نظامی، دستاوردهای علمی را ترمیم و ارتقا داده است.

تفکر بسیج، حماسه آفرینی ها و فداکاری های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبوده و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیجیان نیز در تمامی عرصه های علمی و فکری و دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی همواره الگو و پیشگام بوده اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و ارج نهادن به مقام جانبازان و آزادگان سر افراز فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان بویژه بسیجیان سلحشور و جان برکف استان زنجان تبریک عرض کرده و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها