پ. بهمن 13ام, 1401

رئیس کل دادگستری هرمزگان به مشکلات حقوقی ۸۷ نفر از مراجعه‌کنندگان در بندرعباس رسیدگی کرد

رئیس کل دادگستری هرمزگان در دیدار با تعدادی از خانواده‌های محکومین، زندانیان و همچنین مراجعه‌کنندگان به دادگستری این استان، به صورت چهره به چهره و بدون واسطه مشکلات حقوقی و قضایی آنها را بررسی کرد.

در جریان برگزاری این دیدار که معاونین رئیس کل دادگستری استان هرمزگان نیز حضور داشتند، ۸۷ نفر از مراجعه‌کنندگان درخواست های خود را مطرح و در خصوص هرمورد دستورات قضایی لازم صادر شد.

مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین دستور اعمال ارفاقات قانونی در مورد برخی محکومین و زندانیانی که خانواده آنها در این دیدار حضور داشتند را صادر کرد.

برنامه هفتگی ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، در اجرای سیاست‌های کلان دستگاه قضایی، سند تحول و برنامه عملیاتی ۱۴۰۱ دادگستری استان در زمینه گره گشایی از مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع و به منظور تسریع در رسیدگی‌های قضایی و اعمال نظارت بر عملکرد حوزه های قضایی با حضور رئیس کل دادگستری و معاونان وی، هر هفته و به صورت مستمر برگزار می‌شود.

متقاضیان دیدار با رئیس کل دادگستری هرمزگان می توانند پس از ثبت نام در سامانه نوبت دهی اینترنتی به نشانی : my. adliran. ir با وی و معاونین دادگستری استان ملاقات کنند و از نزدیک مشکلات خود را در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها