چ. فروردین 2ام, 1402

رئیس کل دادگستری هرمزگان: رشد ۳۳۵ درصدی فروش اموال تملیکی در استان

مجتبی قهرمانی اظهارکرد: خوشبختانه پس از سفر رئیس قوه قضاییه به استان و شروع تحول در وضعیت انبارهای اموال تملیکی، پیشرفت چشمگیری در همه شاخص ها رخ داده و رشد عملکرد در بخش های مختلف را شاهد هستیم.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه افزود: با توجه به تحولات صورت گرفته در نتیجه دستورات ریاست قوه قضاییه، میزان فروش اموال تملیکی استان هرمزگان از ابتدای فروردین ماه ۱۴۰۱ تا بیستم شهریور ماه امسال ۸ هزار و ۷۰۰میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با فروش ۲ هزار میلیارد ریالی در مدت مشابه سال قبل، رشد ۳۳۵ درصدی را نشان می دهد.

وی همچنین یادآور شد: خوشبختانه سازمان اموال تملیکی پس از بازدید رئیس قوه قضاییه حرکت رو به جلویی داشته و مطمئناً با ادامه این روند، گام‌های بلندی در جهت صیانت از اموال بیت‌المال برداشته خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تأکید کرد: پس از ورود روسای قوای قضاییه و مجریه به موضوع تعیین تکلیف اموال تملیکی، دستگاه‌هایی که در بحث ساماندهی به این کالاها دخیل بودند، همکاری بسیار نزدیکی با هم دارند و در نتیجه این تعامل سازنده و براساس شاخص‌های هجده گانه عملکردی در حوزه‌های اموال منقول و غیرمنقول، استان هرمزگان به رتبه اول در سطح ملی دست یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها