چ. مهر 13ام, 1401

۱۹ هزار مترمربع فضای اداری جدید در دادگستری استان کرمان احداث شد

محمد حسین زاده کافی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اجرایی دو پروژه عمرانی در شهرستان رفسنجان آغاز شده است که اولین پروژه مربوط به احداث دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان در زمینی به مساحت ۷ هزار مترمربع است که ساختمان آن در سه طبقه و با زیربنای ۳ هزار و ۶۵۰متر ساخته خواهد شد، اظهارکرد: احداث این پروژه در سال ۱۴۰۰ آغاز شده است که میزان پیشرفت این ساختمان ۵۰ درصد است.

وی افزود: پروژه ساخت ساختمان شورا‌های حل اختلاف شهرستان رفسنجان نیز با زیربنای یک هزار و ۴۰۰ مترمربع نیز در حال انجام است.

زاده کافی با اشاره به این مطلب که مجموع فضای اداری موجود دادگستری کل استان کرمان ۱۱۰ هزار مترمربع است، اظهارکرد: ۱۹ هزار مترمربع فضای اداری نیز در دست انجام است.

وی خاطرنشان کرد: احداث پروژه های ساختمانی در دستگاه قضایی در راستای تکریم مراجعان و ایجاد فضا‌های اداری مناسب و در شان همکاران قضایی و اداری انجام می شود.

گفتنی است رئیس کل دادگستری کرمان به همراه معاون منابع انسانی و امور فرهنگی، معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی، معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان، رئیس حوزه قضایی و دادستان رفسنجان نیز طی چندروز گذشته از پروژه‌ ساختمان در حال احداث دادسرای عمومی و انقلاب رفسنجان بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها