ی. مرداد 23ام, 1401

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: خدمات الکترونیک ثبتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۸ درصدی داشته است

حسن بابایی در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تهران، با اشاره به ضرورت رعایت چند محور به مدیران اظهار کرد: صیانت از کارکنان و حضور میدانی مدیران در بازرسی های محسوس و نامحسوس از حوزه های تحت مدیریت خود، بهره مند شدن جوانان از تجربیات پیشکسوتان و استفاده از خلاقیت و نوآوری از شاخصه های مهمی است که مدیران باید به آنها توجه خاصی داشته باشند.

بابایی با تاکید بر هوشمندسازی تمام فرآیندهای ثبتی افزود: در سال جاری شاهد رشد ۵۸ درصدی ارائه خدمات الکترونیکی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته هستیم.

وی ادامه داد: ما در ابتدای کار هستیم و تربیت بازرسان، برگزاری دوره های آموزشی و شایسته سالاری با انتخاب مدیران پاکدست و قدرشناس زمینه را برای پیشتاز کردن استان تهران در تمام زمینه ها فراهم می کند.

معاون رئیس قوه قضاییه با اشاره به بافت خاصی که در استان تهران حاکم است، افزود: مدیرکل تهران باید با پیگیری امورات خاص و حضور در نشستهای قضایی و شورای حفظ حقوق بیت المال باید استان تهران را به استانی پیشرو در کشور تبدیل کند که حضور حیدرنژاد قطعاً منشاء خیر در استان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه حیدرنژاد به عنوان فردی پیگیر و منضبط و از قضات دیوان عالی است، افزود: از مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تهران خواستار اجرای دو امر مهم هستیم.

بابایی با اشاره به اینکه مشاوران املاک وخودرو باید در تنظیم اسناد نقش واسطه گری را ایفا کنند و تمام اسناد تعهد آور در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شود، گفت: حیدر نژاد با شرکت در جلسات مربوطه مطمئنا خط بطلانی بر تنظیم اسناد تعهدآور در بنگاه های املاک و خودرو خواهد زد.

وی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در هویت بخشی به عرصه های کشور گفت: حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک تهران در کمیسیون های رفع تداخل وتبیین اهمیت حدنگاری و هویت بخشی به اراضی کشور به کارشناسان ارشد و مسئولان قضایی، باعث ایجاد جهشی عظیم در کاداستر اراضی ملی و زراعی در استان تهران می شود.

در ادامه علی اصغر حیدرنژاد مدیر کل جدید اداره ثبت اسناد و املاک تهران با اشاره به چشم انداز و برنامه های پیش رو در مدیریت جدید خود گفت: سازمان ثبت اسناد بیشترین ارتباط با مردم را دارد، لذا برخورد مناسب با مراجعان باعث جذب نیرو برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است در غیر اینصورت نتیجه معکوس دارد.

وی مبارزه با فساد و سلامت اداری، شایسته سالاری و شناسایی نیروهای شایسته و بهره مندی از آنان را از برنامه های پیش رو در دوره مدیریت خود برشمرد.

در انتها پس از تقدیر از حمید کشاورز مدیر کل پیشین ثبت اسناد و املاک تهران، طی حکمی از سوی دکتر حسن بابایی معاون رئیس قوه رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، علی اصغر حیدرنژاد به عنوان سرپرست اداره کل ثبت اسناد و املاک تهران منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها