د. مرداد 24ام, 1401

۴۳ واحد تولیدی با کمک دادگستری سیستان و بلوچستان در یک سال گذشته احیا شدند

حجت الاسلام و المسلمین علی مصطفوی نیا در مورد احیای واحد های تولیدی در استان گفت: دربازدیدهایی که در سال گذشته از واحد‌های تولیدی و صنعتی با هدف حل موانع و مشکلات تولید و رونق اشتغال انجام شد ۱۸ واحد تولیدی نیازمند حمایت حقوقی و قضایی تشخیص داده شد.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان تصریح کرد :در یکسال گذشته تعداد ۴۳ واحد تولیدی در استان احیا شدند .در حال حاضر ۹ واحد تولیدی نیز در استان تعطیل است که باید به مشکلات آنها رسیدگی شود تا شاهد شکوفایی دوباره این واحدها باشیم.

وی ادامه داد: حمایت از تولیدکنندگان علاوه بر توسعه اقتصادی استان به تثبیت اشتغال، منجر می‌شود و دستگاه قضایی حمایت حقوقی و قضایی خود را از این واحدها تا حصول نتیجه ادامه می‌دهد.

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان به تعیین تکلیف یک هزارو ۴۸۸ مورد خوردوی توقیفی درسال گذشته در استان اشاره کرد و افزود: تسریع در رسیدگی و تعیین تکلیف خودروها، کار جهادی می طلبد.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی نیا همچنین از برگزاری مزایده و فروش ۱۲۸ عدد خودروی توقیفی خبر داد و گفت: حکم توقیف و انتقال به پارکینگ ۲۰۸ دستگاه خودروی جدید در ابتدای سال جاری صادر و پرونده آنها در بازپرسی در حال رسیدگی و تعیین تکلیف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها