ی. مرداد 23ام, 1401

مزایده ۲۶۵ میلیارد تومانی جهت تسریع در تعیین تکلیف اموال تملیکی در استان هرمزگان برگزار می‌شود

مجتبی قهرمانی  اظهار کرد: با توجه به دستور رئیس قوه قضاییه در خصوص لزوم نظارت مستمر و ساماندهی به وضعیت انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده سراسری شماره ۲۵۸ استان هرمزگان با ارزش پایه ۲۶۵ میلیارد تومان به مدت یک هفته تا تاریخ چهارشنبه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.

مجتبی قهرمانی تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در این مزایده می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و دفترخانه های اسناد رسمی، پس از دریافت امضای الکترونیک نسبت به رویت لیست کالاها و ارائه پیشنهاد قیمت از طریق سامانه های اینترنتی به آدرس های: www.tamliki.ir و www.setadiran.ir اقدام کنند.

وی با بیان اینکه دریافت جزئیات این مزایده برای متقاضیان از طریق مشاهده متن فراخوان امکان پذیر است، گفت: عموم مردم می توانند با مراجعه به اداره کل اموال تملیکی استان هرمزگان از تمامی کالاهای موضوع این مزایده بازدید کند.

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان همچنین تأکید کرد: در حوزه سازمان اموال تملیکی پس از سفر ریاست قوه قضاییه به استان هرمزگان، ۳۳ مکاتبه و ۱۶ بازدید با موضوع تعیین تکلیف کالاهای متروکه انجام شده که در نتیجه آن، فروش اموال تملیکی در استان هرمزگان به رشد ۲ هزارو ۱۰۰ درصدی دست یافته و بر این اساس، استان هرمزگان با اختلاف زیاد نسبت به استان‌های دیگر، رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها