ج. مرداد 28ام, 1401

با ورود دادگستری اصفهان از تعطیلی ۱۰۵ واحد تولیدی جلوگیری شد

حجت الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری در مورد فعالیت ستاد اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در استان اصفهان گفت: در یک سال گذشته تعداد ۱۳ جلسه در حوزه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و اشتغال برگزار شده است و تعداد ۱۰۵ مصوبه در این زمینه نیز به تصویب رسیده است.

رئیس کل داگستری اصفهان گفت: در این زمینه تعداد ۲۷۷ مورد مراجعه حضوری و درخواست کتبی از مدیران واحدهای تولیدی و شرکت ها، در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی ثبت شده است.

وی ادامه داد: تعداد ۱۳۴مورد بازدید از واحدهای تولیدی انجام و ۹۷ جلسه راجع به پیگیری مصوبات برگزار و تعداد ۴۸۱ مورد مکاتبه قضایی صورت گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین جعفری گفت: براساس آمارهای ثبت شده تعداد ۱۰۵ واحد تولیدی شامل: کارخانه، کارگاه و شرکت با پیگیری های ستاد احیا از تعطیلی آن­ها جلوگیری به عمل آمده است.

وی گفت: با پیگیری ستاد اقتصاد مقاومتی ، تعداد ۳ هزارو ۲۳۰  کارگر به چرخه کار در واحدهای تولیدی احیا شده بازگشته اند و همچنین با پیگیری ستاد جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی، تعداد ۱۱ هزارو ۵۰۰ فرصت شغلی تثبیت شده است.

رئیس کل دادگستری اصفهان گفت:با پیگیری ستاد اقتصاد مقاومتی ۲ مورد از مهمترین پرونده های اقتصادی کشور مربوط به شرکت پلی اکریل و پتروشیمی اصفهان مدیریت شده و پس از ۹ سال نسبت به ایجاد ثبات مدیریتی در شرکت های مذکور براساس قانون تجارت اقدام شده است.

گفتنی است اقدام و پیگیری مؤثر راجع به وصول ۵ هزار میلیارد ریال بدهی معوق بانکی از ابر بدهکاران بانکی نیز در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها