د. مرداد 17ام, 1401

وقایع ازدواج و طلاق در «ثبت من»

 وقایع ازدواج و طلاق، از مواردی است که یا زوجین باید در دفاتر ازدواج و طلاق حاضر باشند یا وکلای قانونی آنها. بنابراین، در قسمت «ازدواج و طلاق» پیشخوان سامانه «ثبت من» که سازمان ثبت اسناد و املاک کشور راه اندازی کرده، مردم می‌توانند به بخش «موقعیت مکانی دفاتر» مراجعه و از طریق نقشه آنلاین، روی استانی که قرار است این ۲ رویداد را ثبت کنند، کلیک کنند.

با کلیک روی هر استان، همه دفاتر ثبت ازدواج و تلاق قابل مشاهده است. اگر روی «علامت» موقعیت مکانی یک دفترخانه کلیک کنید، همه مشخصات آن دفترخانه، از جمله آدرس و کد پستی، نام دفترخانه و شماره تلفن نمایش داده می‌شود.

صفحه ازدواج و طلاق در «ثبت من»

به این ترتیب، می‌توان از طریق تماس تلفنی با دفترخانه مورد نظر هماهنگی‌های لازم مانند اطلاع از مدارک ضروی و تعیین وقت را انجام داد تا از اتلاف زمان پرهیز شود.

یکی دیگر از بخش‌های قسمت «ازدواج و طلاق» بخشی با عنوان «وقایع ازدواج و طلاق» است. این قسمت در صورتی قابل دسترسی است که فرد برای خود حساب کاربری درست کرده باشد. در این بخش، همه اطلاعات ازدواج و طلاق شخص از سال ۱۳۹۲ به بعد که در سامانه ثبت وقایع ازدواج و طلاق در دفترخانه‌ها درج شده، نمایش داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها