ج. مرداد 28ام, 1401

معاون اجتماعی دادگستری کل استان کرمان: برای پیشبرد اهداف و ماموریت‌های قوه قضاییه از ظرفیت بسیج حقوقدانان استفاده می‌شود

سید مهدی قویدل در دیدار با رئیس سازمان بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان ضمن تشریح برنامه های سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: در راستای اجرای دستورالعمل نحوه مشارکت و تعامل نهاد های مردمی با قوه قضاییه، بسیج حقوقدانان بهترین مجموعه مردمی و انقلابی است که می توان از ظرفیت های این حوزه در زمینه های مختلف از جمله طرح حضور قضات و مصلحین در مساجد و طرح هر مسجد یک حقوقدان و سایر طرح ها استفاده کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: بسیج حقوقدانان می تواند با معرفی و استفاده از نیروهای در تراز انقلاب اسلامی، کارآمد، توانمند، خلاق، انقلابی، ساده زیست، آرمان گرا و جهادی یاری گر قوه قضاییه بویژه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان باشد.

قویدل عنوان کرد: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان آماده است تا ضمن انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با بسیج حقوقدانان در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری و سند تحول و تعالی قضایی وهمچنین ارائه خدمات مناسب تاثیر گذار به مردم اقدامات مناسبی را برنامه ریزی کند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: باید از ظرفیت های بسیج حقوقدانان برای پیشبرد اهداف و ماموریت های قوه قضاییه در سند تحول و تعالی قوه قضاییه و تعامل و هماهنگی استفاده کرد.

مسعود رفیعی در ادامه افزود: نظر به اینکه مقام معظم رهبری موضوع پیشگیری از وقوع جرم را مهم و ضروری دانسته اند، بسیج حقوقدانان نیز تلاش می کند در کنار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در کاهش آسیب های اجتماعی و جرائم نقش مهمی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها