ی. تیر 12ام, 1401

حکم رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه صادر شد

 حجت الاسلام المسلمین سید عبدالمهدی موسوی، اظهار کرد: حکم رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان زرندیۀ استان مرکزی به جرم گزارش خلاف واقع و ممانعت از اجرای حکم دادگاه صادر شد.

وی افزود: مطابق دادنامه صادره از شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری ۲ دادگستری شهرستان زرندیه حکم رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه به اتهام تنظیم گزارش خلاف واقع و ممانعت از اجرای حکم دادگاه و دستور مقام قضایی با سوء استفاده از موقعیت شغلی صادر شده است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی ادامه داد: نماینده حقوقی اداره جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه و یکی از ماموران انتظامی شهرستان زرندیه از دیگر مجرمان این پرونده بوده اند که به همین اتهام محکوم شده اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی تاکید کرد: در صورت قطعیت حکم، مجازات مجرمان مذکور اجرا می‌شود اما در حال حاضر رای صادر شده بدوی بوده و قطعی نشده است و مهلت تجدیدنظرخواهی باقی است.

وی با اشاره به عزم، اراده و سیاست راهبردی دستگاه قضایی در فساد ستیزی و مبارزه قاطع با بی عدالتی در تمامی ابعاد و عرصه ها، بر رعایت کامل قوانین و مقررات در سازمانها و نهادها و نیز اشراف مسئولان بر مجموعه تحت مدیریت خود تأکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی همچنین بر برخورد محکم و بی اغماض دستگاه قضا با جرایم و تخلفات و ترک فعل های احتمالی صورت گرفته در تمام ارگان ها به خصوص دستگاه های خدمات رسان تصریح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها