چ. خرداد 4ام, 1401

حضانت فرزند

حضانت فرزند تا 7 سالگی به عهده مادراست؟

قانون_مدنی در ماده 1169عنوان میکند که تا 7 سالگی حضانت فرزند با مادر است و حق اوست مگر صلاحیت حضانت را نداشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها