چ. خرداد 4ام, 1401

سند تک برگی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی رونمایی شد

حجت الاسلام والمسلمین کثیرلو، گفت: در راستای اجرای قانون حدنگار مصوب سال ۱۳۹۴ شورای حفظ حقوق بیت المال استان اقدامات جدی در این خصوص برداشته و از کلیه دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی و مردم خواسته است تا نسبت به صدور سند تک برگی املاک خود که گام مهم و موثری در پیشگیری از اختلافات و دعاوی می‌باشد، اقدام کنند.

رئیس کل دادگستری استان با قدردانی از استقبال خوبی که از سوی ادارات و مردم از این طرح انجام گرفته است اظهار کرد: یکی از ادارات دولتی که عملکرد خوبی در این خصوص داشته است اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان است که طی این مدت برای ۳۸۰ سند دفترچه‌ای خود اقدام کرده که از این تعداد برای ۲۳۰ فقره آن سند تک برگی از سوی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان صادر شده است و اقدامات لازم برای صدور ۱۵۰ سند تک برگی در دست اقدام است که ان‌شاءالله تا پایان سال برای این تعداد نیز سند تک برگی صادر شود.

وی گفت: یکی از اسناد تک برگی صادر شده، سند بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی است که از میراث گرانبها و فاخر استانی و ملی است و امروز این سند به نام اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان صادر شد.

وی در پایان از عموم مردم و دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی خواست تا هر چه سریع‌تر نسبت تبدیل سند دفترچه‌ای به سند تک برگی الکترونیکی املاک خویش اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها