چ. خرداد 4ام, 1401

۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستا‌های ساحلی بندرعباس کشف شد

مجتبی قهرمانی از کشف ۴۲ هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق در نتیجه اجرای طرح ضربتی برخورد با قاچاقچیان در بندرعباس خبر داد و گفت: در اجرای مأموریت‌های ابلاغی از سوی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت استان هرمزگان به منظور جلوگیری از هدررفت سرمایه‌های ملی، مأموران انتظامی با رصد اطلاعاتی و گشت زنی‌های نامحسوس، بارانداز و محل دپوی محموله بزرگ سوخت قاچاق در یکی از روستا‌های ساحلی بندرعباس را شناسایی کردند.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران در بازرسی از محل مورد نظر، ضمن کشف و ضبط ۴۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، مخازن نگهداری سوخت در این بارانداز را جمع آوری و معدوم کردند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ارزش تقریبی سوخت‌های مکشوفه را ۷ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: بنابر گزارش ضابطان، عوامل نگهداری این محموله قاچاق، شناسایی شده اند و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

وی با تأکید بر ادامه روند مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق سوخت، اظهار کرد: دستگاه قضایی در مسیر صیانت از منابع ملی با هیچ کس تعارف ندارد و با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها