ی. فروردین 22ام, 1400

تقدیر از اقدامات موفق پیشگیرانه استان البرز

به نقل از خبرگزاری میزان ،درنشستی که به ریاست جعفر داراب خانی معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز و با حضور کارکنان این معاونت برگزار شد، از اقدامات مؤثر و کارامد حوزه پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

داراب خانی در این جلسه با اهداء لوح سپاس دکتر مسعودی فر قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به کلیه کارکنان مجموعه‌ی متبوع خود، اظهار کرد: تحقق اهداف عالی نظام پیشگیری از وقوع جرم، نیازمند فکر روشن، عزم راسخ، اراده‌ی استوار و شجاعت و اخلاص است که بحمدلله با این پشتوانه، در سال ۹۹ طی ۴ نوبت از اقدامات موفق پیشگیرانه‌ی استان البرز توسط مدیران ارشد کشوری تقدیر شد.

وی یادآور شد: برقراری تعامل منطقی و مطلوب با ادارات و نهاد‌های اجرایی در چارچوب مقررات؛ همکاری مؤثر در اجرای برنامه‌های پیشگیری از جرم، احصاء تکالیف و وظایف معاونت در سند تحول قضایی، پیشنهاد برنامه‌های عملیاتی «دستورالعمل نحوه مشارکت و تعامل نهاد‌های مردمی با قوه قضائیه» و کاهش قابل ملاحظه برخی جرایم و آسیب‌های اجتماعی در البرز، نمونه‌ای از توفیقات حاصل شده توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز بود که داراب خانی به آن‌ها اشاره کرد.

دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم استان البرز افزود: با توجه به گستردگی مفهوم و کارکرد پیشگیری در حوزه­‌های مختلفِ فرهنگی و اجتماعی، وضعی و انتظامی، قضایی، مردمی، اطلاع­رسانی، پژوهشی و…؛ برای سال ۱۴۰۰ نیز حدود و ثغور و نقشه راه به درستی تبیین و ترسیم شده و با بهره­ گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود، برای کنترل و کاهش جرایم و آسیب‌های اجتماعی تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است پیشتر، از زحمات و اقدامات پیشگیرانه ریاست کل دادگستری استان البرز و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز توسط معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و مدیران ستادی تقدیر شده بود.  دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code