ی. بهمن 3ام, 1400

نظارت دادستان نظامی ایلام بر روند طرح ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی

 از چند ماه قبل با ورود دادسرای نظامی استان ایلام به وضعیت توقفگاه‌های خودرو و موتورسیکلت شهر ایلام و دستور تعیین تکلیف وسایط نقلیه توقیفی، با برنامه ریزی نیروی انتظامی، طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی به مرحله اجرا درآمد.

با شروع طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی و طی بازدید‌های میدانی دادستان نظامی از ۴۸۰۰ موتورسیکلت توقیفی تعداد ۱۸۰۰ دستگاه از موتورسیکلت که از سنوات قبل در توقفگاه‌های استان توقیف بودند تحویل مالکان شد.

احمدعلی مرادی دادستان نظامی ایلام به منظور نظارت بر اجرای این طرح از توقفگاه‌های خودرو و موتورسیکلت شهر ایلام بازدید کرد.

دادستان نظامی استان ایلام با ابراز رضایت از روند ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی گفت: ۳۰۰۰ دستگاه موتورسیکلت که از شرایط لازم برای ترخیص برخوردار هستند در توقفگاه‌های استان توقیف می‌باشند که لازم است مالکان آن‌ها در اسرع وقت و در مهلت تعیین شده توسط پلیس راهور با ارائه مدارک مالکیت نسبت به ترخیص موتورسیکلت خود اقدام کنند.

وی به این نکته اشاره کرد که در صورت عدم مراجعه مالکان در زمان مقرر، موتورسیکلت‌های توقیفی با توجه به گذشت مدت زمان زیادی از نگهداری، به عنوان اموال بلاصاحب، تحویل مراجع ذی ربط شده تا طبق قانون تعیین تکلیف شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها