س. بهمن 5ام, 1400

بازدید رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کهگیلویه و بویراحمد از مناطق زلزله زده سی سخت

علیرضا شیخعلی، رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کهگیلویه و بویر احمد به همراه معاون دادستان نظامی استان از مناطق زلزله زده شهر سی سخت و یگان‌های مستقر در منطقه بازدید کرد.

به محض ورود این هیئت به شهر سی سخت پس لرزه‌ای به بزرگی چهار و پنج دهم ریشتر این شهر را لرزاند و موجب وحشت مردم شد.

شیخعلی رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کهگیلویه و بویراحمد سپس از مناطق زلزله زده همچنین محل استقرار امدادرسانان سپاه و واحد‌های نیروی انتظامی بازدید کرد.

این مقام قضایی در جمع نیرو‌های مسلح مستقر در منطقه گفت: از سپاه فتح و فرماندهی انتظامی استان که در این وضعیت بحرانی به داد مردم رسیدند و به نوعی حماسه آفریدند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: امیدوارم این فداکاری‌ها و زحمات، باقیات صالحات کسانی باشد که در این روز‌های سخت، مایه خیر و برکت برای مردم آسیب دیده شهر سی سخت شدند.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نیرو‌های مسلح در همه صحنه‌ها چه نبرد با دشمن برای دفاع از خاک پاک ایران اسلامی و چه امدادرسانی به مردم غیور ایران در بحران‌های مختلف سنگ تمام گذاشته اند.

شیخعلی گفت: حضور گرم و پرتلاش سپاه و نیروی انتظامی با وجود خرابی‌های ناشی از زلزله و شیوع بیماری کرونا که شرایط را خیلی سخت کرده، مایه دلگرمی مردم شهر سی سخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها