ی. تیر 12ام, 1401

رییس جدید سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان بوشهر معرفی شد

«محمد زمان مشایخ» به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان بوشهر معرفی شد.در مراسمی که به همین مناسبت با حضور جمعی از مقامات قضایی و لشکری و کشوری برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح اظهار داشت: نیرو‌های مسلح نماد اتحاد و همدلی هستند و اقتدار، توانمندی و مقاومت آنان سبب عزت و افتخار ایران شده است.

وی افزود: نیرو‌های مسلح با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و ارتقای توانمندی و اقتدار خود افتخارآفرینی کرده اند.

این مقام قضایی با اشاره به نقش مهم نیرو‌های مسلح در تأمین امنیت گفت: استان بوشهر در این عرصه از جایگاه بالایی برخوردار است.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران، نظارت، اشراف، حفاظت و امنیت را یاور فرماندهان نیرو‌های مسلح در اجرای امور برشمرد و گفت: نیرو‌های مسلح در پیشگیری از وقوع جرم بسیار خوب عمل کرده اند و همکاری و تعامل بالایی در این زمینه با سازمان قضایی نیرو‌های مسلح دارند.

وی افزود: فرماندهان در کمیسیون‌های انضباطی در برخورد با تخلفات و جرایم نقش مهمی را ایفاء می‌کنند.
 سازمان قضایی نیرو‌های مسلح مسئولیت سنگینی بر دوش دارد
رئیس کل دادگستری استان بوشهر نیز در این مراسم گفت: نیرو‌های مسلح استان بوشهر با اتحاد و همدلی از جایگاهی مهم در کشور برخوردارند.

علی جمادی با بیان اینکه نیرو‌های مسلح دارای کمترین پرونده قضایی و جرم می‌باشند، افزود: پیشگیری از وقوع جرم به عنوان محوری‌ترین برنامه دستگاه قضایی در استان بوشهر است.

وی گفت: سازمان قضایی نیرو‌های مسلح تنها مرجعی است که به پرونده‌های قضایی و جرایم نیرو‌های مسلح به صورت تخصصی رسیدگی می‌کند و از این رو مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.

این مقام قضایی، مهمترین عامل کاهش جرم در نیرو‌های نظامی و انتظامی را پیشگیری از وقوع جرم و آگاه سازی دانست.

 پیشگیری از وقوع جرم مهمترین اولویت سازمان قضایی است
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این مراسم گفت: پیشگیری از وقوع جرم مهمترین اولویت سازمان قضایی نیرو‌های مسلح است.

سردار علی رزمجو افزود: کارگاه‌های آموزشی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان بوشهر همواره به صورت مستمر برگزار می‌شود که نتیجه آن کاهش جرایم در نیرو‌های مسلح است.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر در منطقه مهم و راهبردی قرار دارد، گفت: شناور‌های آمریکایی همواره در رصد نیرو‌های مسلح استان هستند و امنیت پایدار و مستمر بر این منطقه حاکم است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: هیچ قدرتی در جهان بجز جمهوری اسلامی ایران تاکنون نتوانسته آمریکا را به زانو دَرآورد که این مهم در ۲۲ دی ۱۳۹۴ توسط نیروی دریایی سپاه به وقوع پیوست و متجاوزان آمریکایی را در خلیج فارس به زانو دَرآورد.   در این آیین «محمدزمان مشایخ» به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان بوشهر معرفی و از خدمات رضا چیتی قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها