ش. اسفند 9ام, 1399

کشف دو محموله مواد مخدر و دستگیری تعدادی از سوداگران مرگ

سید مصطفی بحرینی دادستان عمومی و انقلاب شیرازاز کشف دو محموله مواد مخدر و دستگیری تعدادی از سوداگران مرگ خبر داد.   وی با بیان اینکه در محموله اول میزان ۳۱۸ کیلو گرم حشیش از قاچاقچیان کشف و ضبط شد گفت: در این عملیات که توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس انجام شد دو نفر از سوداگران مرگ دستگیر و یک دستگاه خودرو پژو نیز توقیف گردید.

وی با بیان اینکه در محموله دوم نیز ۶۶ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک و همچنین ۲۰ لیتر مشروبات الکلی از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است گفت: طی این عملیات ۲ قبضه سلاح گرم نیز در محل اختفای قاچاقچیان کشف گردید.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز با اینکه مواد مخدر و اعتیاد یکی از مهم‌ترین مباحث حوزه آسیب‌های اجتماعی است گفت: دستگاه قضایی و دادگستری استان علاوه بر اجرای سیاست‌های مقابله‌ای برنامه‌های پیشگیرانه را نیز با جدیت دنبال خواهد کرد.

بحرینی تصریح کرد: سیاست‌های مبارزه با مواد مخدر تنها منحصر به برخورد‌های قهری نیست و لازم است در این خصوص نهاد‌های متولی امور اجتماعی و سازمان‌های حمایتی همکاری مناسبی را با مجموعه قضایی در راستای پیشگیری از آسیب‌های موضوع مواد مخدر داشته باشند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code