ش. تیر 4ام, 1401

تقدیر سازمان قضایی نیرو‌های مسلح یزد از مأموران وظیفه‌شناس

ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه پنجم بهمن سارقان مسلح از یک طلافروشی در یکی از خیابان‌های فرعی بلوار ۱۷ شهریور شهر یزد دست به سرقت مسلحانه زدند.

کارآگاهان پلیس آگاهی استان با اقدامات اطلاعاتی گسترده در ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت، سارقان را شناسایی و ردپایی از آن‌ها در یکی از استان‌های جنوب غربی کشور به دست آورده و پس از اخذ نیابت قضایی در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی ۳ نفر از اعضای این باند را در مخفیگاهشان دستگیر و همزمان نیز یک نفر دیگر از اعضای این باند را در شهرستان یزد دستگیر و یک قبضه سلاح از وی کشف کردند.

مالخر این اموال مسروقه نیز در عملیات دیگری دستگیر و بیش از ۲ کیلو طلای سرقتی به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد ریال کشف شد.
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان در مراسم تقدیر از این مأموران وظیفه شناس، اولین انتظار مردم از حکومت‌ها را تامین امنیت بیان کرد و افزود: خوشبختانه نیروی انتظامی با مشارکت مردم توانسته است امنیت پایدار را به ارمغان آورد.

مهدی تشکری با اشاره به این سخن مقام معظم رهبری که قضاوت درباره عملکرد نیروی انتظامی به مجموعه نیرو‌های مسلح و نظام اسلامی تعمیم پیدا می‌کند، مدموران پلیس را به رعایت قانون، حفظ اقتدار نیروی انتظامی و محبت در حق مردم سفارش کرد.

در ادامه، از ۶ نفر از کارآگاهان پلیس آگاهی استان یزد که نقش مؤثری در شناسایی و دستگیری سارقان مسلح داشتند با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها