ی. تیر 5ام, 1401

دادگستری خوزستان با جدیت پیگیر حل و فصل مشکل مالکیت منازل کوی مدرس اهواز است

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان در جلسه بررسی وضعیت مشکل مالکیت و سنددار کردن منازل و زمین‌های کوی مدرس اهواز برگزار شد، بر پیگیری با جدیت و مستمر دستگاه قضایی خوزستان حل و فصل مشکل مالکیت و سند دار کردن منازل کوی مدرس اهواز تاکید کرد و گفت: باید با راهکار‌های مناسب و گام به گام و با همکاری و تعامل با گروه‌های جهادی مشکلات مالکیت و سنددار کردن منطقه کوی مدرس (خروسی) اهواز حل و فصل شود که در این موضوع دادگستری خوزستان در راستاء احقاق حقوق عامه صیانت از حقوق مردم با جدیت و مستمر تا حصول نتایج مطلوب و حل و فصل کامل مشکل این منطقه پیگیری خواهد کرد.

وی افزود: به منظور تسریع در روند حل مشکل مالکیت و سند‌دار نمودن منازل و زمین‌های کوی مدرس باید کارگروهی از نماینده تام الاختیار تمامی دستگاه‌های مرتبط مانند اداره ثبت، شهرداری، دادگستری، بنیاد مستضعفان و … و نماینده گروه جهادی تشکیل گردد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز از حمایت‌های دستگاه قضایی خوزستان و همه دستگاه‌های مرتبط که همکاری لازم را در رفع مشکلات این منطقه داشتند تشکر و قدردانی کرد و بر تسریع در روند حل و فصل مشکل و همچنین نحوه واگذاری مالکیت و سنددار شدن منازل کوی مدرس اهواز تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه اکثر مردم این منطقه قشر ضعیفی هستند باید در خصوص هزینه‌های سنددار کردن منازل آنان تخفیفاتی و ملاحظاتی ارائه شود.   در ادامه فرمانداری اهواز، نماینده مردم اهواز، کارون، حمیدیه و باوی در مجلس شورای اسلامی، مدیر سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان و نماینده گروه جهادی، پیرامون این موضوع به ارائه دیدگاه‌ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها