ی. تیر 12ام, 1401

کمک ۷۶ میلیاردی به خانواده‌های تحت پوشش زندانیان فارس

به نقل از خبرگزاری میزان محمود قربانی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون مبلغ ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی بین خانواده‌های زیرپوشش انجمن حمایت زندانیان در سطح استان توزیع شده است.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز ادامه داد: در این بازه زمانی تعداد ۱۹۰۰بسته حمایتی، تعداد ۴۶۴ کارت هدیه از طرف بنیاد مستضعفان، تعداد ۱۵۰بن کارت ۴۰۰ هزار تومانی از محل موقوقه و ۱۰۰ کارت مهربانی با همکاری آستان قدس بین خانواده‌های زندانیان توزیع شده است.

محمود قربانی افزود: تعداد ۱۵ دستگاه بخاری، ۲۰۰ بسته لوازم‌التحریر با همت خیرین خریداری و بین خانواده‌های نیازمند انجمن توزیع و یک میلیارد و ۵۸۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی اعطاء شده است.

وی اضافه کرد: مبلغ ۳۸۰میلیون تومان با همت خیرین و اخذ رضایت شکات برای آزادسازی زندانیان مالی و مبلغ ۳۰میلیون تومان برای کمک هزینه درمان خانواده‌های زیرپوشش پرداخت شده است.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز ادامه داد: با تلاش کمیته سفیران صلح و سازش زیرنظر انجمن حمایت از تعداد ۳۰۰پرونده قصاص، ۱۳۱ پرونده به رضایت منجر شده است و با همکاری آستان قدس نیز اقداماتی در زمینه صلح و سازش در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها