ی. بهمن 3ام, 1400

دستگیری دو نفر و شناسایی سایر اعضای یک در شهرداری یکی از مناطق شیراز

 به نقل از خبرگزاری میزان سید مصطفی بحرینی دادستان عمومی و انقلاب شیراز از انهدام یک باند رشا و ارتشا در شهرداری یکی از مناطق شیراز خبر داد.

وی با بیان اینکه طی این اقدام تا کنون دو نفر از باند مذکور بازداشت شده اند گفت: دستور قضایی بازداشت سایر اعضای این باند نیز صادر و در روز‌های آتی اجرا خواهد شد.

دادستان شیراز با اشاره اینکه این باند رشا و ارتشاء اقدام به صدور مجوز‌های ساخت و ساز غیر قانونی در برخی باغات می‌کردند گفت: تنها در دو فقره از موارد بیش از ۱۰ میلیارد ریال وجوه غیر قانونی کشف گردیده است.

این مقام قضایی استان فارس افزود: کشف این جرائم در حوزه مفساد اداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و با هماهنگی مقام قضایی انجام گردید و این پرونده در شعبه ویژه بازپرسی در حال تکمیل تحقیقات می‌باشد.

بحرینی اظهار داشت: بر خورد قاطع، بدون اغماض و تبعیض با مفاسد اداری و اقتصادی یکی از اولویت‌های مهم مجموعه قضایی در استان است و در این مسیر مسئولین قضایی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس تصریح کرد: کلیه مجوز‌های صادره توسط این افراد تحت بررسی دقیق و کارشناسی قرار دارد و مجوز‌هایی که بر خلاف ضوابط و ناشی از اقدامات خلاف و مجرمانه صادر شده باشد ضمن تعقیب کیفری عوامل مرتبط، شرکا و معاونین، مطابق مقررات جهت ابطال آن اقدام و پیگیری لازم به عمل خواهد آمد و مسببین و عومل در چارچوب قانون مسئولیت جبران خسارات مادی را برعهده خواهند داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مطابق مقررات، اطلاع رسانی از روند پیگیری این پرونده‌ها در دستور کار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها