س. تیر 7ام, 1401

گفت‌وگو| ۳۲ واحد تولیدی استان مازندران با حمایت‌های قضایی و رفع موانع، احیاء شد

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با اشاره به بررسی پرونده ۱۳۶ واحد تولیدی در ماه‌های گذشته توسط ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گفت: طی ۴ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و همچنین برگزاری جلسات گوناگون کمیته‌های فرعی ستاد با سرمایه گذاران استان مازندران تاکنون مشکلات ۳۲ واحد تولیدی برطرف و این واحد‌ها احیا وبه چرخه تولید بازگشتند.

رییس کل دادگستری مازندران ضمن تاکید بر منویات رهبر معظم انقلاب و تاکیدات ریاست قوه قضاییه بر حمایت ازتولید وسرمایه گذاری داخلی تصریح کرد: علی رغم تحریم‌های ظالمانه آمریکا و هم پیمانانش، کشور ما به فضل الهی و یاری مردم و با عملیاتی کردن فرمایشات رهبری در عرصه‌های مختلف مدیریتی دراین میدان سربلند و سرافراز خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی بهترین ابزار و سلاح و نقشه راه ما برای برون رفت از این شرایط اقتصادی است، افزود: دستگاه قضایی استان نیز به نوبه خود تمام تلاش و اهتمام خود را در جهت عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی می‌نماید تا هم علاوه بر انجام رسالت خویش، موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی را نیز فراهم کند.

وی ادامه داد: در راستای رفع موانع ومشکلات، حمایت ازتولید و اجرای مصوبات ستاد حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بازدید‌های مختلفی ازکارخانجات وواحد‌های تولیدی داشتیم و درنشست‌های مختلف با تولیدکنندگان وفعالان اقتصادی، نسبت به شناسایی ورفع موانع، اقدامات لازم انجام شد. مسلماً هر چه بخش تولید در استان فعال‌تر باشد به همان میزان رونق اشتغال در مازندران افزایش پیدا می‌کند و این امر در کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه و سالم سازی آن بسیار حائز اهمیت است.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با تاکید برسرعت بخشیدن به افزایش تولید، و رفع مشکلات و موانع این عرصه در پایان خاطر نشان کرد: رویکرد دستگاه قضایی و نگاه حمایتی به واحد‌های تولیدی در دوره تحول به این شکل است که حتی واحد‌های تولیدی که بواسطه بدهی‌های بانکی امکان ادامه فعالیت نداشته و در نهایت تعطیل گشته اند نیز به چرخه تولید بازگردند که این امر علاوه بر بالا بردن نرخ اشتغال سبب شکوفایی و رونق اقتصادی نیز می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها