ی. تیر 12ام, 1401

بررسی و رفع مشکلات ۴ واحد تولیدی در استان کرمان با ورود دستگاه قضایی

به نقل از خبرگزاری میزان در نشست ستاد استانی اجرای کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی در کرمان، مشکلات تمدید کارت بازرگانی فریکو سیرجان با اشتغال مستقیم بیش از هزار نفر حل و موانع موجود در مسیر واحد‌های تولید مرغداری دارزین، کارخانه آرد جیرفت و ایجاد باغ مادری مرکبات مورد بررسی قرار گرفت.

یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در این نشست گفت: رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه گذاران باید با تدبیر و در چارچوب قوانین، مقررات، دستورالعمل‌ها و ضوابط قانونی انجام شود.

رئیس کل دادگستری کرمان تصریح کرد: در راستای حمایت از فعال کردن واحد‌های تولیدی و خدماتی باید تمامی ابعاد کار مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی اظهار کرد: در نشست ستاد استانی اجرای کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی کرمان به منظور حل مشکلات یک کارخانه آرد در جیرفت مقرر شد موضوع تخصیص گندم به این کارخانه در جیرفت مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد اداره کل غله استان کرمان امور را تا حصول نتیجه طی دو ماه آینده پیگیری کند.

موحد تاکید کرد: در این نشست همچنین مقرر شد به منظور راه اندازی یک واحد مرغداری نیز بررسی‌های تخصصی لازم از سوی سازمان بازرسی انجام شده و در جلسه بعد پیشنهاد مشخص و قابل اجرا در این زمینه ارائه شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان در پایان گفت: در رابطه با ایجاد و حل مشکلات باغ مادری مرکبات به عنوان یک طرح ملی نیز پیگیری‌های لازم انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها