ی. تیر 5ام, 1401

گفت‌وگو| بیش از ۴۸۰۰ نفر از زندانیان گیلان تحت پوشش برنامه‌های ورزشی قرار دارند

محمدی اصل مدیر کل زندان‌های گیلان از برگزاری ششمین جشنواره بازی‌های بومی محلی ویژه مددجویان، در زندان‌های استان گیلان خبر داد و گفت: در تلاشیم تا فرهنگ ورزش زورخانه ای که با ذکر نام امیرالمومنین مزین شده را در زندان‌ها ارتقاءبخشیم و در این راستا توانستیم از بین زندانیان با همکاری ورزش‌های زورخانه‌ای استان اولین دوره تربیت مرشد باستانی را با حضور ۱۶ نفر برگزار کنیم.

مدیر کل زندان‌های گیلان ادامه داد: ورزش علاوه بر نشاط جسم، در نشاط روح و ارتقای سلامت نقش چشمگیری دارد و شرکت در ورزش‌های گروهی یکی از عواملی است که حس مسئولیت طلبی را در گروه هدف افزایش داده و نشانه پیشرف در کارها می شود.

مدیر کل زندان‌های گیلان بخش عمده سلامت کارکنان را حضور در فعالیت‌های ورزشی بیان کرد و افزود: مسئولیت ما در برپایی این فعالیت‌ها با هدف ایجاد نشاط و شادابی و بالارفتن حس مسئولیت طلبی بیشتر شده است و باید با همکاری ادارات ورزش و جوانان و هیات‌های ورزشی فعالیت‌های ورزشی را در زندان‌ها ساماندهی کنیم.

محمدی اصل در پایان گفت: تا کنون بیش از ۴۸۰۰ نفر از زندانیان را تحت پوشش برنامه‌های ورزشی قرار دادیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها