پ. بهمن 7ام, 1400

کشف و ضبط ۲۱ کیلو مواد مخدر در شهرستان کوهدشت

با دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت و اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) لابراتوار خانگی تولید مواد مخدر در کوهدشت شناسایی، متلاشی و مقدار ۲۱ کیلو گرم هرویین و ۲ قبضه سلاح جنگ و مقادیری مهمات و تجهیزات تولید مواد مخدر ضبط و متهمین دستگیر و ر‌وانه زندان شدند.
در این عملیات که دادستان کوهدشت نیز بصورت میدانی حضور داشت، خسروی در ادامه تاکید کرد: مجرمین تصور ارتکاب چنین جرائمی را نداشته باشند، چون دستگاه قضایی به شدت با این قبیل موارد برخورد می‌کند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت به خانواده‌ها هشدار داد که از اعضای خانواده خود مراقبت کنند و اجازه ارتکاب چنین جرائمی را به اعضای خانواده و فرزندان خود ندهند.
وی افزود: اخیرا” نیز مقادیری حدود یکصد کیلو گرم مواد مخدر از باند‌های قاچاق و تولید مواد با تلاش دستگاه‌های اطلاعاتی کشف و باند‌های تهیه و توزیع متلاشی شده اند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت گفت: دستگاه قضا در برخورد با جرائم خشن و مخل نظم عمومی از قبیل قاچاق اسلحه و مهمات و مواد مخدر، تیراندازی، قتل، درگیری‌های خیابانی و بی نظمی هیچ خط قرمزی ندارد و به شدت با این موارد برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها