س. خرداد 16ام, 1402

برنامه ملاقات مردمی ویژه دهه فجر با حضور اعضای شورای قضایی یزد برگزار شد/ بهره گیری بیش از یکهزار نفر از مشاوره حقوقی و قضایی در سراسر استان یزد

به مناسبت دهه فجر اعضای شورای قضایی استان، تحت عنوان گروه جهادی آگاه سازی و مشاوره حقوقی شهید سلیمانی، با آحاد مردم دیدار کردند.
در این برنامه که در مرکز استان در محل حسینیه امیر چخماق و جوار مزار پاک شهدای گمنام برگزار شد بیش از یکهزار نفر از آحاد مردم با مسئولان مرتبط دیدار و گفتگو کردند و ضمن ارائه مشکل خود از راهنمایی و مشاوره حقوقی و قضایی بهره گرفتند.
با همکاری شهرداری یزد، ۲۲ غرفه آماده شد و سامانه نوبت دهی دادگستری استان یزد نیز از طریق سایت دادگستری اقدام به ثبت نام کرد، البته مردمی هم که موفق به اخذ نوبت نشده بودند نیز با تلاش مجموعه در محل سامان دهی و همه مراجعین موفق به اخذ مشاوره حقوقی و قضایی شدند.
شایان ذکر است در این برنامه در مرکز استان علاوه بر اعضای شورای قضایی استان یزد، قضاتی از محاکم بدوی و دادسرای یزد، وکلایی از کانون وکلای دادگستری و وکلای مرکز قوه قضاییه نیز حضور داشتند و بسیج حقوقدانان و دفتر حمایت از ایثارگران هم در این طرح مشارکت کردند و در سایر حوزه‌های قضایی نیز با حضور روسای حوزه‌های قضایی، دادستان‌ها و تعدادی از قضات در محل‌های از قبل تعیین شده این برنامه به صورت همزمان با مرکز استان انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها