پ. تیر 9ام, 1401

دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان ایلام با ۶۲ نفر از مراجعین

برنامه ویژه ملاقات مردمی علی دهقانی رئیس کل دادگستری استان ایلام و معاونین قضایی وی به مناسبت دهه مبارک فجر در سالن جلسات حوزه ریاست دادگستری ایلام برگزار شد.

در ضمن این دیدار ۶۲ نفر از مراجعین درخواست‌ها و مشکلات خود را با مسئولین عالی قضایی استان مطرح نمودند که پس از بررسی اظهارات و مستندات، توضیحات و دستورات مقتضی صادر شد.

وی با تاکید بر اهمیت ارتباط مستقیم و چهره به چهره مسئولین با مردم و ضرورت شنیدن صحبت‌ها و درخواست‌های آنان، برنامه ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان و رؤسا و دادستان‌های استان را در راستای همین موضوع توصیف کرد و افزود: دیدار‌های مردمی سبب حسن اعتماد مردم به مسئولین و بررسی و تحلیل وضعیت خدمت رسانی در دستگاه قضایی به شهروندان و مراجعین به این دستگاه می‌گردد.

عالی‌ترین مقام قضایی استان ایلام با بیان جایگاه ویژه رسیدگی به تظلمات و شکایات مردم به عنوان یکی از محور‌های اصلی سند تحول قضایی، ملاقات‌های مردمی مسئولین قضایی را در تحقق این محور، مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: دیدار با مراجعین به حوزه‌های قضایی استان، کرامت محوری و تکریم ارباب رجوع و پاسخ گویی مطلوب به درخواست‌ها و شکایات آنان به کلیه رؤسا، دادستان ها، قضات و کارمندان اداری دادگستری استان ابلاغ شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها