ی. تیر 12ام, 1401

بازدید رییس دادگستری استان قزوین از سه واحد تولیدی در بویین زهرا

حجت الاسلام والمسلمین نوراله قدرتی در اولین گردهمایی تکالیف دستگاه‌های اجرایی در اجرای صحیح وظایف، قوانین و مقررات با نگاه به بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول قضایی در شهرستان بویین زهرا ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر، گفت: سند تحول قضایی در پی رضایتمندی و اعتماد مردم بوده و با خود اعتماد مردم را به همراه دارد و سندی است که برای تحقق آن از مردم استمداد طلبیده شده بنابراین علاوه بر جوامع نخبگان و علمی، مورد توجه شهروندان است.
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: قانون پذیری و اشراف مدیران بر قوانین و مقررات اولین گام در راستای برقراری نظم، امنیت، ایجاد امید در جامعه و احیای حقوق عامه است، چرا که بخشی از قانون گریزی و قانون ستیزی که امروز در جامعه وجود دارد به دلیل نوع عملکرد مدیران و مسئولان اجرایی کشور است.
حجت الاسلام و المسلمین قدرتی ادامه داد: درحقیقت مردم، ولی نعمتان نظام اسلامی و همه مسئولین هستند و آنچه که از مسئولین انتظار دارند اجرای صحیح قوانین و مقرارت است.
مقام ارشد قضایی استان قزوین گفت: با اقدامات صورت گرفته در شهرستان بویین زهرا امیدواریم هر روز شاهد کاهش عدم اجرای قوانین باشیم و از این پس مردم گله قابل توجهی در این خصوص نداشته باشند.
در ادامه رئیس کل دادگستری استان قزوین به همراه مسئولان قضایی و مدیران اجرایی شهرستان بویین زهرا در بازدید از سه شرکت شایسته سازان مهر ایرانیان، لطیف پلاستیک قزوین و آیلار پلاستیک اظهار داشت: یکی از رویکرد‌های ما این است که واحد‌های نیمه تعطیل و تعطیل را به چرخه تولید بازگردانیم، زیرا هم هزینه کمتری دارد و هم به اشتغال و تولید کمک می‌شود و فعالیت کارخانه‌ها با تمام ظرفیت از مهمترین اهداف ما در استان است.
وی افزود: مقرر شد در نشست فوق العاده‌ای در آینده نزدیک مشکلات این واحد‌های تولیدی مرتفع و هر چه سریع‌تر بازگشایی و به مرحله تولید برسند.
گفتنی است در پایان با شهروندان شهرستان بویین زهرا به مناسبت دهه مبارک فجر در مسجد جامع این شهر دیدار به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها