پ. بهمن 7ام, 1400

اولین نشست ستاد استانی راهبری و پایش اجرای سند تحول قضایی در دادگستری استان بوشهر برگزار شد

الماس گشتاسبی معاون قضایی و معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهر در این نشست گفت: در راستای اجرای سند تحول قضایی باید راهکار‌هایی که در استان بوشهر قابل اجرا هستند احصاء نموده و با برنامه ریزی به موقع و مناسب آن‌ها را به مرحله اجرا درآوریم.
معاون قضایی و معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهر افزود: کمیته ویژه استانی در حوزه معاونت قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهر تشکیل شده و برای اجرای سند تحول قضایی به طور مستمر در هر هفته، به پیگیری و پایش اجرای سند تحول قضایی اختصاص داده می‌شود.
وی افزود: در این نشست جهت اجرای هر چه بهتر سند تحول قضایی و احصاء برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت متخذه در سند تحول در حوزه ماموریت رسیدگی به تظلمات، تعدیات، شکایات، حل و فصل دعاوی و کاهش اطاله دادرسی، نظارت و تسریع در فرایند کارشناسی و بررسی وضعیت دعاوی اعسار محکومان متواری در دادگستری استان بوشهر در دستور کار قرار گرفت.
گشتاسبی در ادامه گفت: تشکیل شورای قضایی جهت فعال شدن کمیته‌های اجرای سند تحول در دستگاه‌های تابعه نیز در دستور کار قرار گرفت. گفتنی است؛ در این جلسه اعضاء ستاد استانی راهبری و پایش اجرای سند تحول قضایی در دادگستری بوشهر، هر یک به ترتیب به بیان نقطه نظرات خویش پرداختند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته‌ها