ش. مرداد 22ام, 1401

اولین نشست ستاد استانی راهبری و پایش اجرای سند تحول قضایی در دادگستری استان بوشهر برگزار شد

الماس گشتاسبی معاون قضایی و معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهر در این نشست گفت: در راستای اجرای سند تحول قضایی باید راهکار‌هایی که در استان بوشهر قابل اجرا هستند احصاء نموده و با برنامه ریزی به موقع و مناسب آن‌ها را به مرحله اجرا درآوریم.
معاون قضایی و معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهر افزود: کمیته ویژه استانی در حوزه معاونت قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهر تشکیل شده و برای اجرای سند تحول قضایی به طور مستمر در هر هفته، به پیگیری و پایش اجرای سند تحول قضایی اختصاص داده می‌شود.
وی افزود: در این نشست جهت اجرای هر چه بهتر سند تحول قضایی و احصاء برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت متخذه در سند تحول در حوزه ماموریت رسیدگی به تظلمات، تعدیات، شکایات، حل و فصل دعاوی و کاهش اطاله دادرسی، نظارت و تسریع در فرایند کارشناسی و بررسی وضعیت دعاوی اعسار محکومان متواری در دادگستری استان بوشهر در دستور کار قرار گرفت.
گشتاسبی در ادامه گفت: تشکیل شورای قضایی جهت فعال شدن کمیته‌های اجرای سند تحول در دستگاه‌های تابعه نیز در دستور کار قرار گرفت. گفتنی است؛ در این جلسه اعضاء ستاد استانی راهبری و پایش اجرای سند تحول قضایی در دادگستری بوشهر، هر یک به ترتیب به بیان نقطه نظرات خویش پرداختند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دسته‌ها