حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 10 December , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17740 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 19×
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
شناسه : 44430

شیماه خاسب، کارگردان نمایش “شام خداحافظی”، هنگام برگزاری آخرین اجراهای این نمایش، از استقبال مثبت تماشاگران به خود خوشحالی به خرج داد.

پ
پ

نمایش “شام خداحافظی”: تجربه موفق از نگاه کارگردان

به گزارش حقوق 24:شیماه خاسب، کارگردان نمایش “شام خداحافظی”، هنگام برگزاری آخرین اجراهای این نمایش، از استقبال مثبت تماشاگران به خود خوشحالی به خرج داد.

او که این بار به عنوان کارگردان نمایش به رخ آمد، تجربه جذابی را پشت سر گذاشت و اعلام کرد که قصد دارد به کارگردانی ادامه دهد.

ارتقاء کیفیت اجرا: تحول قابل توجه از دور اول به دور دوم

خاسب، با یادآوری اجرای اولین دور این نمایش در سال گذشته، اظهار کرد که این بار بهبود‌های چشمگیری در کیفیت اجرا داشته‌اند. او بیان کرد که در مقایسه با دور اول، این اجرا از نظر کیفیت بهبود یافته و اهداف مورد نظر او تا حد زیادی دستیابی پیدا کرده‌اند.

ریسک در تئاتر: چالش‌ها و موفقیت‌ها

خاسب به این نکته اشاره کرد که قبل از اجرای دور دوم، انتخاب کار کمدی در شرایط فعلی به عنوان یک ریسک شناخته شده است.

او توضیح داد که بازسازی سالن ملک، علاوه بر ریسک کلی، ریسک دیگری نیز به همراه داشته است. اما خوشبختانه، بازخورد مثبت تماشاگران، این ریسک را جبران کرده و نمایش با موفقیت به روی صحنه رفته است.

چالش تبلیغات در دوران فیلترینگ

در مورد وضعیت تبلیغات در شرایط فیلترینگ، خاسب اظهار کرد که با واقعیت فعلی فیلترینگ مواجه شده‌اند. او توضیح داد که فضای مجازی به عنوان اولین امکان تبلیغات برای آنها شناخته می‌شود و تبلیغات محیطی و کاغذی به علت ناکارآمدی از دست رفته‌اند. با این حال، افراد حاضر در تماشاگری نقش مهمی در اطلاع‌رسانی نمایش ایفا کرده‌اند.

تأثیر بازیگران شناخته شده: عامل کلیدی در موفقیت

خاسب به تأثیر مثبت بازیگران شناخته‌شده مانند امیر کربلایی‌زاده، امیر غفارمنش و جوانه دلشاد در استقبال تماشاگران اشاره کرد.

او بیان کرد که حضور این چهره‌ها در نمایش وزن مهمی در موفقیت اجرا داشته و همراهی فعال آنها در تبلیغات و اطلاع‌رسانی نیز تأثیرگذار بوده است.

پایان نمایش: حضور تماشاگران، مفتاح بحران و موفقیت

خاسب به اهمیت حضور تماشاگران پرداخت و بیان کرد که فروش نمایش نه تنها یک بحث اقتصادی است بلکه حضور تماشاگران نیز بحثی جداگانه را ایجاد می‌کند. او امیدوار است که کسانی که در حوزه کار هستند، شاهد حضور فعال تماشاگران باشند و از تعداد صندلی‌های خالی جلوگیری شود.

“شام خداحافظی”: معرفی و محتوای نمایش

در پایان، خاسب به توضیحات درباره نمایش “شام خداحافظی” پرداخت و مفهوم دوستی و روابط انسانی را در دنیای امروز مورد بررسی قرار داد.

او تشریح کرد که چرا ما اغلب با افرادی معاشرت می‌کنیم که به ادامه روابط با آنها تمایل نداریم و چگونه رواب

ط به دلیل عادت یا شرم اغلب حفظ می‌شوند. نمایش در قالب طنز به بررسی ارزش‌ها و پیوندهای انسانی میان مخاطبان می‌پردازد.

منبع:ایسنا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.